Інвестиційний проект з
будівництва свинокомплексу
продуктивністю 50 000 голів
товарних свиней в рік
з елеватором та
комбік...
• Мета проекту – запровадження у вирощуванні свинини
сучасних європейських технологій. Вирощування якісного
не дорого м’яс...
Соціальні аспекти.
В економіку області буде залучено близько 550 млн.грн., це дасть
можливість створити 200 високотехнолог...
Технологічні аспекти.
Нові свинокомплекси будуть побудовані на основі новітніх технологій.
Створені робочі місця і нові те...
Компанія “Полагросервіс” – це потужне торгівельно-
виробниче підприємство, що працює на ринку продуктів
харчування України...
Оптову торгівлю забезпечує дистрибуційно-логістичний
центр компанії. Роздрібна торгівля здійснюється в 22
магазинах мережі...
В липні 2002 року підприємство ввело в експлуатацію
ковбасний цех і почало виробництво ковбасних виробів під
торговою марк...
Продукція під торговою маркою “Полтавський гостинець”
виробляється на обладнанні австрійської фірми “Schaller”,
має високу...
Ковбаси та м’ясопродукти виробництва компанії
“Полагросервіс” неодноразово нагороджувалися дипломами
та медалями торгово-п...
15 травня 2008 року була введена в експлуатацію перша черга
нового м’ясопереробного комплексу компанії – забійний цех
поту...
Проектна потужність нового комплексу складає 50 тонн
готової м’ясної продукції в зміну. Даний проект реалізується
спільно ...
Продукція м’ясопереробного комплексу – охолоджене м’ясо в
полутушах, чвертях, обвалене фасоване м’ясо – випускається
під т...
Для забезпечення сировиною виробничих потужностей
нового м’ясокомбінату компанії необхідно мати три
свинокомплекси загальн...
Першою чергою здійснення намірів буде будівництво
свинокомплексу продуктивністю 50 000 голів товарних свиней
в рік з елева...
Для реалізації цього проекту компанія вже відвела земельну
ділянку площею 9,38 га в с. Жовтневе Решетилівського району
Пол...
Згідно з технологічним проектом свинокомплекс матиме
2226 свиноматок, приплід на кожну в середньому складатиме
25 ділових ...
На даний момент компанія виготовила ТЕО проекту
в Сумському інституті “Промпроект”.
Крім того підприємство тісно співпрацю...
Наші контакти:
м. Полтава, вул. Половка, 68
ЗАТ „Полтавський м’ясний центр”
моб.:+038-050-305-98-01
e-mail:pysarenko@polag...
of 18

Poltava projekt 1

Published on: Mar 4, 2016


Transcripts - Poltava projekt 1

 • 1. Інвестиційний проект з будівництва свинокомплексу продуктивністю 50 000 голів товарних свиней в рік з елеватором та комбікормовим заводом
 • 2. • Мета проекту – запровадження у вирощуванні свинини сучасних європейських технологій. Вирощування якісного не дорого м’яса свиней, зменшення потреб України в імпорті м’яса, застосування альтернативних екологічно чистих видів палива • Загальна кошторисна вартість проекту – 220,0 млн.грн. • Термін окупності проекту – 5 років • Обгрунтування доцільності фінансування – створення унікального інноваційного підприємства у виробництві м’яса свинини • Очікуваний результат – виробництво високоякісної екологічно чистої продукції. Створення 200 нових високотехнологічних робочих місць. Щорічне наповнення бюджету – більше 20 млн.грн.
 • 3. Соціальні аспекти. В економіку області буде залучено близько 550 млн.грн., це дасть можливість створити 200 високотехнологічних робочих місць. В економіку районів, в яких буде споруджено об’єкти, збільшаться надходження коштів, як за рахунок податкових відрахувань так і за рахунок коштів на розвиток соціальної інфраструктури. Економічні аспекти. Будівництво свинокомплексів дозволить щорічно виробляти близько 17 тис.тонн високоякісного м’яса свинини, що на кожного мешканця Полтавщини становитиме 10,6 кг в рік. За рахунок вирощування власних племінних двохпорідних свинок F1, щорічно буде економитись декілька мільйонів ЄВРО. Переваги проекту
 • 4. Технологічні аспекти. Нові свинокомплекси будуть побудовані на основі новітніх технологій. Створені робочі місця і нові технології в тваринництві, що застосовуються компанією “Полагросервіс”, дадуть поштовх для будівництва аналогічних комплексів іншими агропромисловими групами, а це призведе до значного збільшення поголів’я свиней у країні, що автоматично підвищить зайнятість населення. Екологічні аспекти. Застосування новітніх технологій при будівництві свинокомплексів, зведе до мінімуму вплив на навколишнє природне середовище. А будівництво при комплексі біогазової установки дасть змогу економити щорічно близько 2,3 млн. метрів кубічних природного газу і виробляти до 150 тис.тонн високоякісних органічних добрив. Переваги проекту
 • 5. Компанія “Полагросервіс” – це потужне торгівельно- виробниче підприємство, що працює на ринку продуктів харчування України вже понад 13 років. Компанія представлена групою підприємств, що здійснюють діяльність в таких напрямках: - роздрібна торгівля - дистрибуція - забій свиней та ВРХ - виробництво м’яса, м’ясних продуктів та ковбас
 • 6. Оптову торгівлю забезпечує дистрибуційно-логістичний центр компанії. Роздрібна торгівля здійснюється в 22 магазинах мережі в Полтаві та області.
 • 7. В липні 2002 року підприємство ввело в експлуатацію ковбасний цех і почало виробництво ковбасних виробів під торговою маркою “Полтавський гостинець”. З кінця 2006 року цех вийшов на свою проектну потужність 10 тонн ковбасних виробів в зміну.
 • 8. Продукція під торговою маркою “Полтавський гостинець” виробляється на обладнанні австрійської фірми “Schaller”, має високу якість і користується великим попитом у споживачів.
 • 9. Ковбаси та м’ясопродукти виробництва компанії “Полагросервіс” неодноразово нагороджувалися дипломами та медалями торгово-промислової палати та конкурсів якості, здобували звання торгової марки року.
 • 10. 15 травня 2008 року була введена в експлуатацію перша черга нового м’ясопереробного комплексу компанії – забійний цех потужністю 480 голів свиней або 160 голів ВРХ в зміну.
 • 11. Проектна потужність нового комплексу складає 50 тонн готової м’ясної продукції в зміну. Даний проект реалізується спільно з давнім партнером компанії – австрійською фірмою “Schaller”.
 • 12. Продукція м’ясопереробного комплексу – охолоджене м’ясо в полутушах, чвертях, обвалене фасоване м’ясо – випускається під торговою маркою “Gullinburs”. Основними її споживачами є національні мережі гіпермаркетів.
 • 13. Для забезпечення сировиною виробничих потужностей нового м’ясокомбінату компанії необхідно мати три свинокомплекси загальною продуктивністю 150 000 голів товарних свиней в рік, а також маточну та проматочну ферми для вирощення власного племінного поглів’я.
 • 14. Першою чергою здійснення намірів буде будівництво свинокомплексу продуктивністю 50 000 голів товарних свиней в рік з елеватором та комбікормовим заводом.
 • 15. Для реалізації цього проекту компанія вже відвела земельну ділянку площею 9,38 га в с. Жовтневе Решетилівського району Полтавської області на відстані близько 20 км від новозбудованого м’ясопереробного комплексу. Спільно з французькою компанією І-ТЕК розроблено технологічний проект майбутнього свинокомплексу.
 • 16. Згідно з технологічним проектом свинокомплекс матиме 2226 свиноматок, приплід на кожну в середньому складатиме 25 ділових поросят в рік (2,3 опроси щорічно). Щоденний приріст ваги свиней на відгодівлі складатиме 950 г., на дорощуванні – 455 г. Економічна конверсія корму на відгодівлі становитиме 3,1 (тобто 3,1 кг корму на 1 кг приросту ваги), на дорощуванні – 1,75. Відлучення поросят відбуватиметься на 28-й день після народження. На дорощуванні поросята перебуватимуть 49 днів, на відгодівлі – 103 днів. Вагу 110 кг свиня набиратиме через 180 дні після народження.
 • 17. На даний момент компанія виготовила ТЕО проекту в Сумському інституті “Промпроект”. Крім того підприємство тісно співпрацює з Українською академією аграрних наук та Полтавським інститутом свинарства ім. О.В. Квасницького УААН України.
 • 18. Наші контакти: м. Полтава, вул. Половка, 68 ЗАТ „Полтавський м’ясний центр” моб.:+038-050-305-98-01 e-mail:pysarenko@polagro.com

Related Documents