XIX Finał WOŚP
przed nami! Będziemy zbierać
pieniądze NA ZAKUP
SPRZĘTU DLA DZIECI Z
CHOROBAMI
UROLOGICZNYMI I
NEFROLOGICZN...
Skromnie przypominamy, że to
co wydarzyło się 10 stycznia
2010 przeszło nasze wszelkie
oczekiwania. (!!!!!!!!) Po 2 w
nocy...
Dziękujemy każdemu, kto
wśród mrozu i śniegu
kwestował dla tych maleńkich
dziecięcych serduszek! To
dzięki Tobie świat tyc...
Chcesz podzielić się odrobiną
własnego serca? Czekamy
właśnie na Ciebie. Pomagać
można na wiele sposobów
przedstawiamy kil...
- Wolontariat. Wszystkich chętnych do
zbierania pieniążków zapraszamy na
spotkanie organizacyjne, które odbędzie się
28 li...
- Serduszko. Po raz pierwszy planujemy
wielką akcję zbierania srebra. Jeśli w
Twoim domu leży kolczyk nie do pary,
zerwany...
CZEKAMY NA
CIEBIE!!!
Prezentacja WOSP Gorzyce
of 8

Prezentacja WOSP Gorzyce

Published on: Mar 4, 2016
Published in: Technology      Sports      


Transcripts - Prezentacja WOSP Gorzyce

  • 1. XIX Finał WOŚP przed nami! Będziemy zbierać pieniądze NA ZAKUP SPRZĘTU DLA DZIECI Z CHOROBAMI UROLOGICZNYMI I NEFROLOGICZNYMI Data Finału to 9 stycznia 2011 r. (niedziela)
  • 2. Skromnie przypominamy, że to co wydarzyło się 10 stycznia 2010 przeszło nasze wszelkie oczekiwania. (!!!!!!!!) Po 2 w nocy padła ostateczna suma! Naliczyliśmy aż 16’794.87 zł ! Wszystko po to, aby uratować, choć garstkę Maleńkich Istnień!
  • 3. Dziękujemy każdemu, kto wśród mrozu i śniegu kwestował dla tych maleńkich dziecięcych serduszek! To dzięki Tobie świat tych dzieci, nabrał barw. Dziękujemy! Jesteś naszym BOHATEREM!
  • 4. Chcesz podzielić się odrobiną własnego serca? Czekamy właśnie na Ciebie. Pomagać można na wiele sposobów przedstawiamy kilka z nich:
  • 5. - Wolontariat. Wszystkich chętnych do zbierania pieniążków zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 28 listopada o 14.30 w Zespole Szkół w Gorzycach. Aby zostać wolontariuszem musisz wypełnić ankietę, zapoznać się z regulaminem wolontariusza oraz mieć ciepłe serduszko. Ankietę można pobrać na naszej stronie: www.wospgorzyce.pl lub na profilu WOŚP Gorzyce
  • 6. - Serduszko. Po raz pierwszy planujemy wielką akcję zbierania srebra. Jeśli w Twoim domu leży kolczyk nie do pary, zerwany łańcuszek czy za mały pierścionek możesz przynieść go do nas! Przetopimy je na pierwsze SERDUSZKO WOŚP GORZYCE! Które zlicytujemy w trakcie XIX Finału! To dzięki Tobie będzie to możliwe. Srebro prosimy przynosić do sekretariatu Zespołu Szkół im. por. Józefa Sarny, lub bezpośrednio do szefa sztabu Elżbiety Dul lub Renaty Stadnik – Komórkiewicz.
  • 7. CZEKAMY NA CIEBIE!!!

Related Documents