Silna Marka Zajmujemy się budową marki od fundamentów aż po dach. Pozycjonowanie, rozpoznawalność w natłoku firm i pro...
Jak mówić by o nas mówiono? Jak mówić by...
Żeby się działo! Organizujemy eventy, wydarzenia specjalne i imprezy integracyjne.Wych...
Przejrzyście i z polotem Tworzymy strony internetowe firm i produktów.Swobodnie poruszamy się w dziedzinie designu, grafik...
Tradycja i nowoczesność Umiejętnie łączymy różnorodne formy reklamy Billboardy, ...
Łączymy doświadczenie i umiejętności zdobyte w mediach, agencjach reklamowych i eventowy...
Prezentacja agencji Why Not
of 7

Prezentacja agencji Why Not

WhyNot
Published on: Mar 4, 2016
Published in: Travel      Sports      Technology      


Transcripts - Prezentacja agencji Why Not

  • 1. Silna Marka Zajmujemy się budową marki od fundamentów aż po dach. Pozycjonowanie, rozpoznawalność w natłoku firm i produktów,spójność przekazu graficznego oraz identyfikacja wizualna firmy tospecjalność naszego zakładu.
  • 2. Jak mówić by o nas mówiono? Jak mówić by nas słyszano?Tworzymy strategię komunikacji marek i produktów w oparciu o działania Interactive i BTL. Kreujemy!!!
  • 3. Żeby się działo! Organizujemy eventy, wydarzenia specjalne i imprezy integracyjne.Wychodzimy poza standardowe rozwiązania, korzystając również z konwencji happeningów i flash mobów.Zorganizowanie konferencji czy akcji promocyjnej wspierającej produkt? Nie ma problemu!
  • 4. Przejrzyście i z polotem Tworzymy strony internetowe firm i produktów.Swobodnie poruszamy się w dziedzinie designu, grafiki komputerowej,fotografii reklamowej i artystycznej oraz technik audiowizualnych. Potrafimy, używając technik animacji stworzyć w świecie wirtualnym realne obrazy produktów. Krótko mówiąc - spełniamy zuchwałe pragnienia estetyczne Klientów.
  • 5. Tradycja i nowoczesność Umiejętnie łączymy różnorodne formy reklamy Billboardy, . trójwymiarowa grafika, czy może Gadżet Ads? Potrafimy dobrać najwłaściwsze narzędzia dzięki czemu trafiamy z przekazem do właściwych grup docelowych.
  • 6. Łączymy doświadczenie i umiejętności zdobyte w mediach, agencjach reklamowych i eventowych oraz wyobraźnię i spontaniczność artystycznąNie wyważamy otwartych drzwi, ale… sypiemy pomysłami jak z rękawa. W poszukiwaniu najlepszych dla klienta rozwiązań potrafimy przekopać małym palcem cały plac - jeśli zawodzą narzędzia standardowe.Dlaczego nam nie zaufać? Why Not? Wernyhory 36 lok.7, 02-727 Warszawa, T +48 604 412 345, el. +48 22 250 12 23 biuro@whynot.pl, www.whynot.pl

Related Documents