Německá imigrační politika
aneb
Jak Německo opět přečuralo ostatní země EU
Úvodem:
Německo:
• prosazuje vstřícnost k imigraci – zve imigranty do Německa
• prohlásilo, že přijme všechny uprchlíky ze...
Ze všech výše uvedených zemí je (byla) nejbohatší a kulturně i technicky nejvyspělejší
SYRIE .Bylo zde vynikající zdravotn...
Merkelová prohlásila:
Německo je připravené
příjmout všechny
uprchlíky ze Syrie
… a jen málokdo toto prohlášení
domyslel d...
Vítejte uprchlíci ze Sýrie
Všechny Vás přijmeme
Politika Německa je pěkně prohnaná a na úkor ostatních zemí –
sledujte co ...
Ty co se nám budou hodit si tu
necháme
Ty co se nám nebudou hodit do
krámu vyhostíme ze země!
Politika Německa je pěkně pr...
Kam?
No v rámci kvót do sousedních
zemí- do Česka, Polska….
Politika Německa je pěkně prohnaná a na úkor ostatních zemí:
N...
A tím jsme si pomohli a
ostatním zavařili
At´se potýkají z primitivy,
radikálními islamisty a jinými
nepohodlnými migranty...
Všechny země EU musí pro
nezaměstnané imigranty zajistit
sociální zabezpečení na stejné
úrovní
A je tu ještě jeden nehoráz...
A v čem je tento požadavek dvojnásobně vyčuraný?
1) V Německu po selekci migrantů a vyhostění těch, kteří se nebudou
Němec...
EU musí být solidární
Kdo nás neposlechne dostane
přes hubu
Politika Německa je pěkně prohnaná a na úkor ostatních zemí:
of 11

Politika německa

Politika německa
Published on: Mar 4, 2016
Published in: News & Politics      


Transcripts - Politika německa

 • 1. Německá imigrační politika aneb Jak Německo opět přečuralo ostatní země EU
 • 2. Úvodem: Německo: • prosazuje vstřícnost k imigraci – zve imigranty do Německa • prohlásilo, že přijme všechny uprchlíky ze Syrie • tvrdě prosadilo povinně kvóty pro všechny země EU • hlásí dopředu, že migranty z ekonomických důvodů vyhostí ze země Abychom pochopili imigrační politiku Německa musíme vědět následující: • mezi Syřany se očekává nejvíce gramotných a vzdělaných osob • nebude rozlišovat mezi uprchlíkem z ekonomických či jiných pohnutek – kriterium bude vzdělanost-vybere si ty co se jim budou hodit • kvóty musí být pro všechny země EU povinné, aby Německo mělo kam vyhostit ty co se Německu nebudou hodit (primitivy, zločince, radikální islamisty….) Německo ví a bude postupovat takto ( i když o tom nemluví):
 • 3. Ze všech výše uvedených zemí je (byla) nejbohatší a kulturně i technicky nejvyspělejší SYRIE .Bylo zde vynikající zdravotnictví, školství, stavebnictví, průmysl, zemědělství, atd. A tedy jsou zde (či byli) odborníci na všechny oblasti života společnosti.
 • 4. Merkelová prohlásila: Německo je připravené příjmout všechny uprchlíky ze Syrie … a jen málokdo toto prohlášení domyslel do konce. Tak jako všechny evropské země i Německo má nedostatek odborníků. Tak proč nepozvat výběrovou množinu utečenců (Syřany) do Německa a vybrat si z ní „smetánku“. A taková je a bude realizace:
 • 5. Vítejte uprchlíci ze Sýrie Všechny Vás přijmeme Politika Německa je pěkně prohnaná a na úkor ostatních zemí – sledujte co se zřejmě stane:
 • 6. Ty co se nám budou hodit si tu necháme Ty co se nám nebudou hodit do krámu vyhostíme ze země! Politika Německa je pěkně prohnaná a na úkor ostatních zemí: Německo hlásí dopředu, že ekonomické migranty vyhostí ze země Nebudou to „ekonomičtí“ migranti ale ti co se Německu nebudou hodit
 • 7. Kam? No v rámci kvót do sousedních zemí- do Česka, Polska…. Politika Německa je pěkně prohnaná a na úkor ostatních zemí: Německo tvrdě prosadilo povinně kvóty pro všechny země EU
 • 8. A tím jsme si pomohli a ostatním zavařili At´se potýkají z primitivy, radikálními islamisty a jinými nepohodlnými migranty. My jsme si vybrali smetánku a ostatní země nám poslouží k odložení nepohodlných Politika Německa je pěkně prohnaná a na úkor ostatních zemí: To neřekne - to má jen v hlavě
 • 9. Všechny země EU musí pro nezaměstnané imigranty zajistit sociální zabezpečení na stejné úrovní A je tu ještě jeden nehorázný požadavek Německa Rozumí se samozřejmě na stejné úrovni jako je v Německu. Do social.zabezpečení patří:peněžní dávky, zdarma ubytování, zdarma doprava, léky a lékař.péče Poznámka: V Německu je hodnota soc.zabezpečení vyšší než je průměr českého důchodu.
 • 10. A v čem je tento požadavek dvojnásobně vyčuraný? 1) V Německu po selekci migrantů a vyhostění těch, kteří se nebudou Německu hodit zůstanou jen odborníci (lékaři, inženýři a ostatní odbornosti ) – a ti si rychle najdou práci a Německo se tím zbaví nutnosti vyplácet dávky 2) Tím, že bude závazné pro všechny země stejná úroveň sociálního zabezpečení nepracujících imigrantů si Německo zajistí, že nekvalifikovaní a negramotní imigranti (které Německo vyhostilo a které budou muset v rámci kvót přijmout sousední země) nebudou mít chut´utíkat zpět do Německa – svoje budou mít jisté). Sousedním zemím tedy zůstanou na krku nefachčenkové, nekvalifikovaní,lidé bez pracovních návyků, primitivové , atd. které budou muset živit dlouhá léta (o nějaké asimilaci vzhledem ke kulturním rozdílům asi nepůjde vůbec uvažovat)
 • 11. EU musí být solidární Kdo nás neposlechne dostane přes hubu Politika Německa je pěkně prohnaná a na úkor ostatních zemí:

Related Documents