Koordynator : Marta Chabińska
Maja Włodarska
Weronika Jedlikowska
Anna Rąpała
Daria Kleczewska
Martyna Fera
Aleksand...
Jeżeli masz problemy z poczuciem humoru i dystansem do
świata
lub cierpisz na nadciśnienie i uwiąd starczy
NIE OGLĄDAJ ...
Wciąż małą wiedzę o kosmetykach mamy,
więc ciągle się dokształcamy
i na szkolenie w listopadzie
wszystkie się chętnie z...
Produktem miesiąca jest dzisiaj ochrona od słońca,
lecz Sopot SUN to nie wszystko, co dla Was mam !!!
W większości klien...
Marta wkracza żwawo do sklepu
sprawdzić stan firmowego budżetu
Czystość na półkach weryfikuje
i na kolorowych kartkach ...
Daria metkuje kremy od rana
by każda klientka czuła się jak dama
Na telefon wszystkich zastępuje
przez co życie nie raz...
Gdy Weronika za kasą stoi
żaden Pan podejść się nie boi
Padła decyzja na serię yego
a i dla żony coś weźmie do tego !!!...
Gdy Anna w weekend sprzedaje
każdy klient chętnie wydaje
Swym urokiem potrafi zdziałać
by kupił dwa kremy - jeden nie z...
Maję od paru dni znamy
i poznać lepiej zamierzamy
Nic na nią jeszcze nie mamy
choć ciągle szukamy
Optymizmem zaskakuje...
Siedzimy tutaj całymi dniami
Utargi dobre nawet mamy,
bo przecież bardzo się staramy
lecz ciągle maile od Marty czytamy...
Jeśli dużo sprzedamy
premie wysokie mamy,
więc najdroższe kremy klientom wciskamy !!!
Wiecznie się do nich uśmiechamy
...
Szefa może byśmy się bały
gdybyśmy w ogóle go kiedyś spotkały ;)
Pani Moniki się bardzo słuchamy
by wypłaty nam się zga...
Pana Leszka wiecznie wkurzamy,
bo ciągle głupie pytania mamy ;)
Do Pana Czarka się dodzwonić
to jak by dziesięć tysięcy...
Chłopaków z magazynu nie znamy
choć ciągle się na nich wkurzamy
bo błędy w dostawach ogromne mamy
Marta to ciągle weryf...
Kierowcy do nas, co tydzień wpadają
na nasze pytania odpowiedzi nie znają
tylko po sto kartonów nam zostawiają
i szybko...
Czasem też w pracy ściemniamy !
Półek nie odkurzamy,
fartucha nie zakładamy
przerwy nie wpiszemy
i trochę nakłamiemy !...
Żarty żartami !!!
Wszystkich pozdrawiamy !!!
Do lepszej współpracy namawiamy !!!
I na nagrodę czekamy, bo piąte poty wy...
Prezentacja multimedialna marta konkurs ziaja
Prezentacja multimedialna marta konkurs ziaja
Prezentacja multimedialna marta konkurs ziaja
Prezentacja multimedialna marta konkurs ziaja
Prezentacja multimedialna marta konkurs ziaja
Prezentacja multimedialna marta konkurs ziaja
of 23

Prezentacja multimedialna marta konkurs ziaja

Prezentacja multimedialna Marta konkurs Ziaja
Published on: Mar 4, 2016
Published in: Career      


Transcripts - Prezentacja multimedialna marta konkurs ziaja

 • 1. Koordynator : Marta Chabińska Maja Włodarska Weronika Jedlikowska Anna Rąpała Daria Kleczewska Martyna Fera Aleksandra Belka Katarzyna Papmel
 • 2. Jeżeli masz problemy z poczuciem humoru i dystansem do świata lub cierpisz na nadciśnienie i uwiąd starczy NIE OGLĄDAJ (tego teledysku/TEJ PREZENTACJI!) W każdym innym wypadku przed włączeniem (klipu/prezentacji) zapoznaj się ze znaczeniem słowa ironia i skontaktuj się z lekarzem, lub farmaceutą gdyż (teledysk/prezentacja) niewłaściwie zrozumiana może zagrażać twojemu życiu lub zdrowiu.
 • 3. Wciąż małą wiedzę o kosmetykach mamy, więc ciągle się dokształcamy i na szkolenie w listopadzie wszystkie się chętnie zgłaszamy !!! Będziemy najlepsze, wszystko z siebie damy, co by raporty się zgadzały !!! Wpływy pomnożymy i o podwyżkę poprosimy ;)
 • 4. Produktem miesiąca jest dzisiaj ochrona od słońca, lecz Sopot SUN to nie wszystko, co dla Was mam !!! W większości klienci przychodzą do Martyny, to chyba zaleta jej słodkiej miny Ola jest bardzo niezadowolona, bo mały utarg miała Ona Zachęca klientów, rozdaje próbki by zostawiali dużo gotówki !!! Kolejny weekend Kasia wkracza do Ziaji* więc już wbiegają klienci mali Po żel do zębów i płyn do kąpieli, bo się skończyły zeszłej niedzieli Hokus Pokus i Czary Mary by zniknęły wstrętne koszmary *jak to się odmienia?!?!?!? (czyt. w każdym mailu inaczej!)
 • 5. Marta wkracza żwawo do sklepu sprawdzić stan firmowego budżetu Czystość na półkach weryfikuje i na kolorowych kartkach coś wypisuje Telefony odbiera od samego rana chociaż dziewczyna bardzo zaspana I by nie straszyć żadnego Pana makijaż poprawia rychło od rana
 • 6. Daria metkuje kremy od rana by każda klientka czuła się jak dama Na telefon wszystkich zastępuje przez co życie nie raz nam ratuje !!!
 • 7. Gdy Weronika za kasą stoi żaden Pan podejść się nie boi Padła decyzja na serię yego a i dla żony coś weźmie do tego !!! Gotowość do pracy swą wykazuje nawet jak wcześniej poimprezuje !!!
 • 8. Gdy Anna w weekend sprzedaje każdy klient chętnie wydaje Swym urokiem potrafi zdziałać by kupił dwa kremy - jeden nie zadziała !!! Dziewczyna w sobotę od rana do koordynatora wydzwania bo kluczy do pracy zapomniała
 • 9. Maję od paru dni znamy i poznać lepiej zamierzamy Nic na nią jeszcze nie mamy choć ciągle szukamy Optymizmem zaskakuje pewnie za krótko tu pracuje !!!
 • 10. Siedzimy tutaj całymi dniami Utargi dobre nawet mamy, bo przecież bardzo się staramy lecz ciągle maile od Marty czytamy: „CHCĄ WIĘCEJ I WIĘCEJ !!!!” NO PRZECIEŻ DZIAŁAMY !!! *też byśmy takie wypłaty chciały ;)
 • 11. Jeśli dużo sprzedamy premie wysokie mamy, więc najdroższe kremy klientom wciskamy !!! Wiecznie się do nich uśmiechamy choć czasem dość tego mamy Szmatka, gadka i kolejny krem sprzedany
 • 12. Szefa może byśmy się bały gdybyśmy w ogóle go kiedyś spotkały ;) Pani Moniki się bardzo słuchamy by wypłaty nam się zgadzały Pan Oskar niezapowiedzianie wpada i wszystko każe nam przekładać
 • 13. Pana Leszka wiecznie wkurzamy, bo ciągle głupie pytania mamy ;) Do Pana Czarka się dodzwonić to jak by dziesięć tysięcy w dobę wyrobić !!!
 • 14. Chłopaków z magazynu nie znamy choć ciągle się na nich wkurzamy bo błędy w dostawach ogromne mamy Marta to ciągle weryfikuje i Panią Monikę wiadomościami bombarduje ;)
 • 15. Kierowcy do nas, co tydzień wpadają na nasze pytania odpowiedzi nie znają tylko po sto kartonów nam zostawiają i szybko uciekają! Życzenia mają ogromne: „Poukładaj pieniądze i podpisz się słońce !!!” (*Maciej)
 • 16. Czasem też w pracy ściemniamy ! Półek nie odkurzamy, fartucha nie zakładamy przerwy nie wpiszemy i trochę nakłamiemy ! Lecz raz, nie zawsze... Szybko zapominamy... No nie ukrywamy ! Kawka i fejsik zestaw idealny bo byśmy z nudów czasem umarły !!! Zdarza się, że czas lepiej pożytkujemy i Marcie na wiadomości odpisujemy lub strony książek wertujemy ;) i po cichu liczmy, że dziś nikt nie wleci na ''odwiedziny” ;)
 • 17. Żarty żartami !!! Wszystkich pozdrawiamy !!! Do lepszej współpracy namawiamy !!! I na nagrodę czekamy, bo piąte poty wylewamy !!!!!!!!!!!!!!!!!

Related Documents