Věnován Dušanu Rajglovi
Mediální partneři:
Vážení a milí přátelé,
Rádi bychom Vám poděkovali za Vaší podporu 5.
ročníku turnaje v male kopané o putovní pohár SK
Mšec...
Důležitou podakcí byl i Dětský den, kde byl připraven
bohatý program se spoustou her. Odměnou pro
pořadatele byla radost d...
DOPROVODNÝPROGRAM2014
Ještě jednou Vám děkujeme za Vaší podporu a budeme velmi rádi, když
nám zachováte přízeň i v letošním 6.ročníku, který se ...
Prezentace turnaj Mšecké Žehrovice 2014
of 6

Prezentace turnaj Mšecké Žehrovice 2014

Published on: Mar 4, 2016
Published in: Sports      


Transcripts - Prezentace turnaj Mšecké Žehrovice 2014

  • 1. Věnován Dušanu Rajglovi Mediální partneři:
  • 2. Vážení a milí přátelé, Rádi bychom Vám poděkovali za Vaší podporu 5. ročníku turnaje v male kopané o putovní pohár SK Mšecké Žehrovice, který se konal 5.7.2013. Turnaje se zúčastnilo 25 mužstev a tím tedy do turnajového zápolení zasáhlo neuvěřitelných 200 hráčů! Značná byla i podpora fanoušků a diváků a při celé akci bylo v areálu odhadem okolo 600 lidí. Pořadatelé turnaje v Mšeckých Žehrovicích Tato akce je největší akcí svého druhu v rakovnickém okrese a do areálu přivedla i zájem médií.
  • 3. Důležitou podakcí byl i Dětský den, kde byl připraven bohatý program se spoustou her. Odměnou pro pořadatele byla radost dětí a úsměvy na jejich tvářích. Doprovodným programem bylo po skončení turnaje vystoupení populární dívčí skupina The Apples. Velkou pýchou pořadatelů byla finanční sbírka pro Dětský domov v Novém Strašecí, při které se vybrala od účasníků turnaje a od sponzorů částka 15.000,- Kč, která byla na místě předána řediteli domova.
  • 4. DOPROVODNÝPROGRAM2014
  • 5. Ještě jednou Vám děkujeme za Vaší podporu a budeme velmi rádi, když nám zachováte přízeň i v letošním 6.ročníku, který se bude konat 5.7.2014. Web: www.turnajmz.webnode.cz Facebook: www.facebook.com/turnajmz Za spolupráci v roce 2013 děkujeme: České lupkové závody, a.s, STK Nové Strašecí, VYKOV STEEL s.r.o., Obec Mšecké Žehrovice, Elektromont Matějka, Navijárna Rynholec, Lucon cz, Auto Šebek, Croy s.r.o., Čestav, s.r.o., Pivovar Krušovice, Toi toi, sanitární systémy s.r.o., TUBEKO SPORT spol. s r.o., EC group Elektrocentrum, Česká čajovna Nové Strašecí, Pivarium Nové Strašecí, Nové Alegro, MPS Kladno, 4dogs.cz, My drofins s.r.o, RS Zdeslav, Pizza u Berušky Nové Strašecí, Kadeřnictví Renata, Masážní salon Ondřeje Holana, Profi color, s.r.o, BRITEX – CZ, s.r.o, Rollpap spol. s.r.o, Realenter s.r.o, ATEX AUTO Cába, Acerostar s.r.o, Masáže Lucie Mšecké Žehrovice , Město Nové Strašecí, HBC Nové Strašecí, Káva- čaj Leoš Jiras Nové Strašecí, Ivar CS spol. s.r.o, Drogerie Hana Burtešová, Sportovní areály města Stochova, M+M s.r.o, FotoEva.eu, Stavby Rajgl, Josef Hamouz, Euromedia Group, k.s, ŠZP Lány, Stanislav Novotný, Ivana a Josef Proškovi, Jícha Ladislav, Křenek Jiří, Jakub Horyna, Tabák Mlejnková Nové Strašecí

Related Documents