PREZENTACJA DRUŻYNY
ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa
CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?
 Speedball - sportowa odmiana gry paintball. Gra odbywa się na
ograniczonym wielkością polu z użyciem...
HISTORIA
ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa
Najważniejsze daty:
 2005 rok – pomysł na drużynę
 2007 rok – pierwsze ...
SKŁAD
ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa
 Marcin „Kizy” Stępień – kapitan i trener
Paweł „Kumak” Kuna - manager
 A...
SKŁAD – MARCIN „KIZY” STĘPIEŃ
ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa
o urodzony: 02.07.1975
o funkcje w drużynie: „ojciec...
SKŁAD – PAWEŁ „KUMAK” KUNA
ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa
o urodzony: 09.07.1983
o funkcje w drużynie: menago, tr...
SKŁAD – ARTHUR „ARCZI” BAĆMAGA
ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa
o urodzony: 01.04.1989
o funkcje w drużynie: windyk...
SKŁAD – ARTUR „BALON” CHMIELEWSKI
ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa
o urodzony: 29.03.1988
o funkcje w drużynie: spe...
SKŁAD – JAKUB „FRANEK” FRANASZCZYK
ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa
o urodzony: 28.10.1993
o funkcje w drużynie: gr...
SKŁAD – PIOTR „RYSIU” KRZYSZTOFIK
ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa
o urodzony: 1982
o funkcje w drużynie: adept
o p...
SKŁAD – MARCIN „HAMER” HAMERSZMIT
ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa
o urodzony: 08.01.1974
o funkcje w drużynie: rep...
SKŁAD – MARCIN „KIKI” RZESZOT
ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa
o urodzony: 01.08.1990
o funkcje w drużynie: killer
...
SKŁAD – MICHAŁ „PLASTUŚ” PASTUSZKA
ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa
o urodzony: 27.08.1993
o funkcje w drużynie: ki...
SKŁAD – JAN „WRUZ” TELĘGA
ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa
o urodzony: 07.09.1987
o funkcje w drużynie: kapitan dru...
SKŁAD – MACIEJ „AEDRIN” WOJCIESZAK
ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa
o urodzony: 20.10.1993
o funkcje w drużynie: sp...
OSIĄGNIĘCIA
ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa
1 miejsce Zone Radom Hopsa na zawodach w Lublinie
11.09.2010 (plp3, d...
PROMOCJA DRUŻYNY – W TERENIE
ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa
piknik strażacki w Radomiu 29.08.2010
zawody
PROMOCJA DRUŻYNY – MEDIA
ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa
spot ZoneRadom na telebimie (15 sek.)
naklejki
ulotki
reg...
PROMOCJA DRUŻYNY – W SIECI
ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa
www.zoneradom.pl
190 unikalnych gości
facebook fan page...
SEZON 2011
ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa
SPONSORZY
ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa
sponsorom oferujemy promocję na wszystkich płaszczyznach
KONTAKT
 Marcin Stępień – 664 641 119
 druzyna@zoneradom.pl
 zoneradom.pl
 Profil na facebooku
ZONERADOM Radomska Druż...
of 22

prezentacja drużyny speedballowej ZONERADOM

prezentacja drużyny speedballowej ZONERADOM
Published on: Mar 4, 2016
Published in: Sports      News & Politics      


Transcripts - prezentacja drużyny speedballowej ZONERADOM

 • 1. PREZENTACJA DRUŻYNY ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa
 • 2. CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?  Speedball - sportowa odmiana gry paintball. Gra odbywa się na ograniczonym wielkością polu z użyciem sztucznych przeszkód (balonów)- najczęściej dmuchanych - w ograniczonym czasie.  Formuła gry (zasady i liczba graczy) zależy od ligi, w jakiej rozgrywane są mecze.  W Polsce działają 3 główne ligi:  PLP - Polska Liga Paintballowa (drużyny 5-osobowe)  PLP5 - Polska Liga Paintballowa 5 osobowa  PLP3 - Polska Liga Paintballowa 3 osobowa ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa
 • 3. HISTORIA ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa Najważniejsze daty:  2005 rok – pomysł na drużynę  2007 rok – pierwsze treningi  2008 rok – pierwszy turniej  2010 rok – pierwsze sukcesy, pierwszy występ w formacji 5-osobowej, dynamiczny rozwój drużyny, sędziowanie zawodów Zmiany kadrowe: pierwszy skład (sezon 2008): Marcin Stępień, Michał Napieraj, Andrzej Burski, Bartek Burski sezon 2009: Tomek Pawelczyk zastępuje Michała Napieraja listopad 2009: zmiana trzonu zespołu: Marcin Stępień, Marcin Hamerszmit, Maciej Wojcieszak, Jakub Franaszczyk  przełom 2009/2010: wzmocnienie zespołu nowymi zawodnikami: Marcin Rzeszot, Michał Pastuszka, Artur Chmielewski marzec 2010: kolejni członkowie: Arthur Baćmaga, Jan Telęga wrzesień 2010: do drużyny dołącza Piotr Krzysztofik
 • 4. SKŁAD ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa  Marcin „Kizy” Stępień – kapitan i trener Paweł „Kumak” Kuna - manager  Arthur „Arczi” Baćmaga  Artur „Balon” Chmielewski  Jakub „Franek” Franaszczyk  Piotr „Rysiu” Krzysztofik  Marcin „Hamer” Hamerszmit  Marcin „Kiki” Rzeszot  Michał „Plastuś” Pastuszka  Jan „Wruz” Telęga  Maciej „Aedrin” Wojcieszak
 • 5. SKŁAD – MARCIN „KIZY” STĘPIEŃ ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa o urodzony: 02.07.1975 o funkcje w drużynie: „ojciec założyciel”, kapitan, motywator o pozycja: dam radę wszędzie o staż speed: od 2001 o sprzęt: ego 08 + rotor + Vforce o osiągnięcia: mistrz PPLH 2003, zwycięzca turnieju Centurio Budapeszt 2004 o motto: szybciej, koty szybciej o cel: sukces swojej drużyny o hobby: zdobywanie wiedzy, poszerzanie horyzontów, nowe wyzwania o sobie: rodzina, speedball, praca ...i mnóstwo innych.
 • 6. SKŁAD – PAWEŁ „KUMAK” KUNA ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa o urodzony: 09.07.1983 o funkcje w drużynie: menago, trzymanie kciuków o pozycja: gdzieś za siatką, bez maski o staż speed: od 2008 o sprzęt: pojemny samochód, aparat fotograficzny o osiągnięcia: wszystko przed nami  o motto: never give up o cel: wszystko na podium o hobby: angielski, piłka kopana o sobie: niepoprawny optymista, nauczyciel...
 • 7. SKŁAD – ARTHUR „ARCZI” BAĆMAGA ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa o urodzony: 01.04.1989 o funkcje w drużynie: windykator sprawunków o pozycja: dorito o staż speed: od 2010 o sprzęt: ego 09+ halo o osiągnięcia: dwukrotnie 1 miejsce w zawodach plp3 div III w sezonie 2010 o motto: brak o cel: millenium o hobby: snowboarding o sobie: Studiuję informatykę na Politechnice Warszawskiej. W speedball zacząłem grać w kwietniu 2010r. a osiągając pierwsze sukcesy stał się moją pasją.
 • 8. SKŁAD – ARTUR „BALON” CHMIELEWSKI ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa o urodzony: 29.03.1988 o funkcje w drużynie: specjalista od rozgrzewki o pozycja: dorito o staż speed: od 2009 o sprzęt: ion xe + rotor o osiągnięcia: trenuję z Zone Radom o motto: Padłeś, powstań! o cel: mistrzostwo plp3 o hobby: paintball, aż się nie zestarzeję o sobie: Studiuje informatykę w Wyższej Szkole Handlowej, wolnych chwilach staram się prowadzić aktywny tryb życia jeżdżąc na rowerze, snowboard, nurkowanie, a przede wszystkim grać w speedball.
 • 9. SKŁAD – JAKUB „FRANEK” FRANASZCZYK ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa o urodzony: 28.10.1993 o funkcje w drużynie: gracz o pozycja: cover o staż speed: od 2009 o sprzęt: etek 3+ magna o osiągnięcia: 3 miejsce w zawodach plp3 div 2 w sezonie 2010 o motto: zawodowcy są przewidywalni, strzeż się amatorów o cel: millenium o hobby: muzyka wszelkiej maści, film o sobie: Uczę się w Technikum imienia Bohaterów Westerplatte w Radomiu. Interesuję się grafiką komputerową. W wolnych chwilach spotykam się ze znajomymi i oczywiście trenuje i gram w speedball.
 • 10. SKŁAD – PIOTR „RYSIU” KRZYSZTOFIK ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa o urodzony: 1982 o funkcje w drużynie: adept o pozycja: jeszcze nie sprecyzowana o staż speed: od 2010 o sprzęt: ion xe o osiągnięcia: trenuję z Zone Radom o motto: Carpe-Diem o cel: być najlepszym i lepszym od innych, mistrzostwo plp3 o hobby: muzyka, jazda z nutką adrenalinki na rowerze, wędkarstwo i oczywiście paintball o sobie: Sympatyczny chłopak z dużym poczuciem humoru ,twardo stąpający po ziemi i ostro dążący do wyznaczonego celu, interesuje się wieloma dziedzinami i mam wiele pasji ale dużo by tego było żeby wymieniać.
 • 11. SKŁAD – MARCIN „HAMER” HAMERSZMIT ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa o urodzony: 08.01.1974 o funkcje w drużynie: reporter o pozycja: center, cover o staż speed: od 2010 o sprzęt: etek 3 + rotor o osiągnięcia: 5 miejsce w zawodach plp3 div 3 w sezonie 2010 o motto: niedaćsięza..bać! o cel: łyknąć adrenaliny, najlepiej nie 1 raz o hobby: historia, strategia, taktyka, technika, podlewanie trawnika o sobie: Życie musi się składać na przemian z okresów mobilizacji i odpoczynku. Do pierwszego służy m. in. praca i paintball, do drugiego rodzina i przyjaciele.
 • 12. SKŁAD – MARCIN „KIKI” RZESZOT ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa o urodzony: 01.08.1990 o funkcje w drużynie: killer o pozycja: snake o staż speed: od 2009 o sprzęt: etek 3 + rotor o osiągnięcia: 3 miejsce w zawodach plp3 div 2, dwukrotnie 1 miejsce w zawodach plp3 div 3, nagroda TOPGUN w sezonie 2010 o motto: lepiej strzelić jedną kulkę więcej niż mniej o cel: być jak najlepszym o hobby: pływanie o sobie: Na co dzień studiuję informatykę na Politechnice Radomskiej, w wolnych chwilach pływam lub jeżdżę na rowerze . Wyznaczyłem sobie cel, do którego staram się dążyć, a jest to mistrzostwo w Plp3.
 • 13. SKŁAD – MICHAŁ „PLASTUŚ” PASTUSZKA ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa o urodzony: 27.08.1993 o funkcje w drużynie: killer, poskramiacz layoutów o pozycja: snake o staż speed: od 2010 o sprzęt: etek 3 + magna o osiągnięcia: 1 miejsce w zawodach plp3 div III w sezonie 2010 o motto: alleluja i do przodu o cel: dobra zabawa jak dotychczas przy coraz lepszych osiągnięciach o hobby: dobre kino i muzyka, elektronika, konsole, gry, motoryzacja, narciarstwo, podróże o sobie: Uczeń liceum, wszechstronne zainteresowania - wszystko po trochu ze zdecydowaną przewagą dla gry w paintball.
 • 14. SKŁAD – JAN „WRUZ” TELĘGA ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa o urodzony: 07.09.1987 o funkcje w drużynie: kapitan drugiego składu, marketing, webmastering o pozycja: center o staż speed: od 2010 o sprzęt: etek 2+ halo o osiągnięcia: dwukrotnie 1 miejsce w zawodach plp3 div III w sezonie 2010 o motto: hopla obrót ! o cel: jeździć po świecie i grać w speedball o hobby: snowboarding, windsurfing, literatura współczesna, muzyka o sobie: Jestem studentem teleinformatyki na Politechnice Warszawskiej, pomiędzy pracę i naukę staram się wplatać jak najmniej nudy, w czym pomagają mi znajomi i liczne zainteresowania.
 • 15. SKŁAD – MACIEJ „AEDRIN” WOJCIESZAK ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa o urodzony: 20.10.1993 o funkcje w drużynie: specjalista od kontuzji o pozycja: center o staż speed: od 2008 o sprzęt: angel a1 + halo o osiągnięcia: trenuję z Zone o motto: co Cię nie zabije, to Cię zeżre o cel: mistrzostwo Millenium i GT o hobby: anime, manga, dobra muzyka i kino o sobie: Uczeń Zespołu Szkół Elektronicznych, syn trenera, ulubione hobby: speedball, fan mangi, anime i ciężkich brzmień.
 • 16. OSIĄGNIĘCIA ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa 1 miejsce Zone Radom Hopsa na zawodach w Lublinie 11.09.2010 (plp3, div III)  1 miejsce Zone Radom Hopsa na zawodach w Starachowicach 17.07.2010 (plp3, div III)  3 miejsce Zone Radom na zawodach w Starachowicach 17.07.2010 (plp3, div II)  4 miejsce Zone Radom Hopsa, nagroda TopGun dla najlepszego zawodnika turnieju, zawody w Skarżysku- Kamiennej 31.07.2010 (plp3, div III) pokonaliśmy zwycięzców w bezpośrednim pojedynku. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  stabilny skład, regularne treningi na powietrzu i sali gimnastycznej  Pierwszy poważny sponsor spoza branży paintballowej – kratki.pl
 • 17. PROMOCJA DRUŻYNY – W TERENIE ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa piknik strażacki w Radomiu 29.08.2010 zawody
 • 18. PROMOCJA DRUŻYNY – MEDIA ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa spot ZoneRadom na telebimie (15 sek.) naklejki ulotki regularne artykuły w lokalnej prasie i telewizji
 • 19. PROMOCJA DRUŻYNY – W SIECI ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa www.zoneradom.pl 190 unikalnych gości facebook fan page nk.pl profil
 • 20. SEZON 2011 ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa
 • 21. SPONSORZY ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa sponsorom oferujemy promocję na wszystkich płaszczyznach
 • 22. KONTAKT  Marcin Stępień – 664 641 119  druzyna@zoneradom.pl  zoneradom.pl  Profil na facebooku ZONERADOM Radomska Drużyna Speedballowa

Related Documents