Mię eIDEALNY PROJEKT
Szanowni Państwo, Oddajemy w Państwa ręce katalog zawierający przykładowe ...
Pokaż swoją siłę wystąpienia wizerunkowe Stoiska wizerunkowe są zazwyczaj bardzo spekta...
STOISKA WIZERUNKOWE I CREAM SP. Z O.O. Przygotowane z niezwykłym rozmachem stoisko...
Stoisko firmy Nordzucker na targach Polagra-Food miało typowo wizerunkowy charakter. Gotoweprodukty koncernu zostały wyeksp...
STOISKA WIZERUNKOWE I DANFOSS Na targach Instalacje Danfoss podkreśla ...
Już po raz kolejny stoisko Grupy Polwell wyposażone zostało w scenę, ...
STOISKA WIZERUNKOWE I ARCELOR MITTAL Arcelor Mittal, światowy lider w produkcji stal...
Spektakularne wystąpienie firmy John Deere na targach Polagra Premiery miało na celu nie tylkoprezentację szerokiej oferty ...
Stoiska piętrowe to dobry sposób na powiększenie powierzchnii stworzenie ekskluzywnego miejsca spotkań z wyjątkowymi gośćm...
Firma Lotus na piętrze umieściła miejsce spotkań biznesowych, parter pełnił rolę informacyjną. ...
STOISKA PIĘTROWE I SPANOGROUP Z płyt będących w ofercie firmy Spanogroup zbudowane są ściany...
Ciekawie prezentuje się także stoisko firmy Albedum zaaranżowane z własnych produktów, ...
Stoiskainformacyjne Powierzchnia stoisk informacyjnych najczęściej nie przekracza 30 m2, ale bywają też więk...
Harmonijna kompozycja elementów w kolorze głębokiej czerni i energetycznej czerwieni ...
STOISKA INFORMACYJNE I SANTAMARGHERITA Efekt wyróżnienia stoiska narożnego można u...
Wyjątkowy efekt wizualny udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu wielkoformatowych wydruków ...
STOISKA INFORMACYJNE I G-U POLSKA Jedno z dwóch stoisk firmy G-U Polska na targach BUDMA...
Na stoisku KLH o powierzchni 25 m2, wydzielono przestrzeń do rozmów symbolicznie odgrodzonąod części ogólnodostępnej niewy...
Ścianki, półki, gabloty, podesty W przypadku szerokiego asortymentu produktów o niewielk...
Funkcję półek na poduszki przejęły wnęki, podest pełni rolę łóżka. ...
ŚCIANKI, PÓŁKI, GABLOTY, PODESTY I MATRIX Utrzymane w firmowej kolorystyce stois...
Na ściankach można w przejrzysty sposób wyeksponować szeroką gamę produktów. ...
Dla domu i wnętrza Piękne stoisko firmy Parkanex wzbudziło ogromne zainteresowanie ...
Stoisko firmy Supra na targach KOMINKI - po prostu paryski szyk. ...
DLA DOMU I WNĘTRZA I GERSTER Tkaniny dekoracyjne najlepiej pokazać w praktycznych zastosowan...
Tondach postawił na prostotę. Wkomponowane w podświetlone wnęki dachówki ...
Maszyny i pojazdy na stoiskachduża powierzchnia dla dużych eksponatów Firmy prezentujące maszyn...
SCM Group – światowy lider w branży maszyn do obróbki drewna - obok wyjątkowego stoiska ...
MASZYNY I POJAZDY NA STOISKACH I HEIZTECHNIK Aż 100 m2 potrzebowała firma Hei...
Do prezentacji pojazdów przydają się różnego rodzaju podesty i podwyższenia. ...
Międzynarodowe tel.: +48 61 869 23 33Targi faks: +48 61 869 29 63Poznańskie
of 32

Pomysly na idealne stoisko targowe

Oddajemy w Państwa ręce katalog zawierający przykładowe stoiska zrealizowane przez IDEAEXPO.MTP. Zgodnie z naszą misją przygotowujemy dla naszych klientów optymalne stoiska, ściśle dopasowane do ich celów, rodzaju prezentowanych produktów, charakteru targów oraz budżetów marketingowych. W katalogu znajdą Państwo zarówno duże wystąpienia wizerunkowe, jak również pomysły na mniejsze stoiska. Więcej zdjęć zamieściliśmy na stronie www.ideaexpo.pl w dziale Portfolio.
Published on: Mar 4, 2016


Transcripts - Pomysly na idealne stoisko targowe

 • 1. Mię eIDEALNY PROJEKT
 • 2. Szanowni Państwo, Oddajemy w Państwa ręce katalog zawierający przykładowe stoiska zrealizowane przez IDEAEXPO.MTP.Zbigniew JózefiokDyrektor ds. Targowych Usług Technicznych Zgodnie z naszą misją przygotowujemy dla naszych klientówIDEAEXPO.MTP optymalne stoiska, ściśle dopasowane do ich celów, rodzaju prezentowanych produktów, charakteru targów oraz budżetów marketingowych. W katalogu znajdą Państwo zarówno duże wystąpienia wizerun- kowe, jak również pomysły na mniejsze stoiska. Więcej zdjęć zamieściliśmy na stronie www.ideaexpo.pl w dziale Portfolio. Zapraszamy!
 • 3. Pokaż swoją siłę wystąpienia wizerunkowe Stoiska wizerunkowe są zazwyczaj bardzo spektakularne. Przygotowane z dużym rozmachem potwierdzają mocną pozycję firmy na rynku i odzwier- ciedlają jej strategię marketingową. Wszystkie zaprezentowane tutaj projek- ty zrealizowane zostały w oparciu o indywidualne rozwiązania dopasowane ściśle do potrzeb i celów biznesowych konkretnych klientów oraz specyfiki wydarzeń targowych.Jubileuszowe stoisko Goldwellna targach LOOK z okazji 20-leciaobecności firmy w Polsce.
 • 4. STOISKA WIZERUNKOWE I CREAM SP. Z O.O. Przygotowane z niezwykłym rozmachem stoisko firmy Cream Sp. z o.o. na targach Polagra - Tech w Poznaniu.
 • 5. Stoisko firmy Nordzucker na targach Polagra-Food miało typowo wizerunkowy charakter. Gotoweprodukty koncernu zostały wyeksponowane w minimalistycznej formie w estetycznych gablotach. STOISKA WIZERUNKOWE I NORDZUCKER POLSKANa piętrze umieszczono kawiarenkę -„pod gołym niebem”, zyskując tym samym dodatkową kame-ralną przestrzeń do rozmów.
 • 6. STOISKA WIZERUNKOWE I DANFOSS Na targach Instalacje Danfoss podkreśla proekologiczny wizerunek swojej firmy.
 • 7. Już po raz kolejny stoisko Grupy Polwell wyposażone zostało w scenę, STOISKA WIZERUNKOWE I GRUPA POLWELLna której odbywały się pokazy fryzjerskie.
 • 8. STOISKA WIZERUNKOWE I ARCELOR MITTAL Arcelor Mittal, światowy lider w produkcji stali, prezentuje szeroki asortyment swoich produktów. Z elegancko zaaranżowanej antresoli rozpościera się widok na całe stoisko oraz halę targową. Na pierwszy rzut oka widać, że to miejsce dla wyjątkowych klientów.
 • 9. Spektakularne wystąpienie firmy John Deere na targach Polagra Premiery miało na celu nie tylkoprezentację szerokiej oferty maszyn i urządzeń rolnych. Było też okazją do świętowania jubileuszu STOISKA WIZERUNKOWE I JOHN DEERE175-lecia firmy. Stąd, obok potężnej powierzchni ekspozycyjnej, w samym sercu stoiska zlokalizo-wano centrum multimedialne. Na gości czekały także punkty informacyjne oraz sklepik firmowy.
 • 10. Stoiska piętrowe to dobry sposób na powiększenie powierzchnii stworzenie ekskluzywnego miejsca spotkań z wyjątkowymi gośćmi.W przypadku stoiska Dolomity i Góry Veneto antresolę zajął DJ, któryzabawiał gości targowych m.in. skoczną muzyką i śniegowym confetti.
 • 11. Firma Lotus na piętrze umieściła miejsce spotkań biznesowych, parter pełnił rolę informacyjną. STOISKA PIĘTROWE I LOTUS
 • 12. STOISKA PIĘTROWE I SPANOGROUP Z płyt będących w ofercie firmy Spanogroup zbudowane są ściany, podłoga, zaplecze oraz zamknięte pomieszczenie do rozmów biznesowych na piętrze.
 • 13. Ciekawie prezentuje się także stoisko firmy Albedum zaaranżowane z własnych produktów, STOISKA PIĘTROWE I ALBEDUMczyli rozmaitych rolet. Stoisko wygląda jak przytulne domowe wnętrze.
 • 14. Stoiskainformacyjne Powierzchnia stoisk informacyjnych najczęściej nie przekracza 30 m2, ale bywają też więk- sze. Na kolejnych stronach znajdą Państwo przykłady stoisk z pomysłem, pokazujących jak zaaranżować średniej wielkości stoisko informacyjne, aby osiągnąć ponadprzeciętny efekt.
 • 15. Harmonijna kompozycja elementów w kolorze głębokiej czerni i energetycznej czerwieni STOISKA INFORMACYJNE I VALAGROna stoisku firmy Valagro przykuwała uwagę zwiedzających podczas targów GARDENIA w Poznaniu.
 • 16. STOISKA INFORMACYJNE I SANTAMARGHERITA Efekt wyróżnienia stoiska narożnego można uzyskać dzięki podkreśleniu jego położenia za pomocą rampy, chromowanych poręczy czy też filaru połączonego z bocznymi ścianami.
 • 17. Wyjątkowy efekt wizualny udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu wielkoformatowych wydruków STOISKA INFORMACYJNE I TAURON POLSKA ENERGIA SAumieszczonych w wysokich ramach oraz podniesionej i podświetlonej podłodze.
 • 18. STOISKA INFORMACYJNE I G-U POLSKA Jedno z dwóch stoisk firmy G-U Polska na targach BUDMA wyróżniało się niezwykłą elegancją.
 • 19. Na stoisku KLH o powierzchni 25 m2, wydzielono przestrzeń do rozmów symbolicznie odgrodzonąod części ogólnodostępnej niewysoką ścianką oraz schodami. Uwagę przyciąga przestrzenne logo STOISKA INFORMACYJNE I KLHumieszczone na wysokich ściankach zaplecza. Całość zaaranżowana w stylu klasycznej elegancji.Na stoisku dodatkowo uplasowano liczne wzorniki.
 • 20. Ścianki, półki, gabloty, podesty W przypadku szerokiego asortymentu produktów o niewielkich gabarytach najlepiej sprawdzają się rozmaite półki oraz gabloty ekspozycyjne. Takie stoiska można spotkać na targach wielu branż. Sprzedażowa część stoiska Grupy Polwell na targach LOOK.
 • 21. Funkcję półek na poduszki przejęły wnęki, podest pełni rolę łóżka. ŚCIANKI, PÓŁKI, GABLOTY, PODESTY I PARADIES
 • 22. ŚCIANKI, PÓŁKI, GABLOTY, PODESTY I MATRIX Utrzymane w firmowej kolorystyce stoisko lidera na rynku profesjonalnych kosmetyków do włosów wyposażone jest w pojemne półki oraz przestronne gabloty.
 • 23. Na ściankach można w przejrzysty sposób wyeksponować szeroką gamę produktów. ŚCIANKI, PÓŁKI, GABLOTY, PODESTY I VIDICON
 • 24. Dla domu i wnętrza Piękne stoisko firmy Parkanex wzbudziło ogromne zainteresowanie podczas targów INSTALACJE.
 • 25. Stoisko firmy Supra na targach KOMINKI - po prostu paryski szyk. DLA DOMU I WNĘTRZA I SUPRA SA Własne takniny dekoracyjne, meble i artykuły wyposażenia wnętrz sprawdzają się najlepiej
 • 26. DLA DOMU I WNĘTRZA I GERSTER Tkaniny dekoracyjne najlepiej pokazać w praktycznych zastosowaniach.
 • 27. Tondach postawił na prostotę. Wkomponowane w podświetlone wnęki dachówki DLA DOMU I WNĘTRZA I TONDACHw przejrzysty sposób prezentują ofertę firmy.
 • 28. Maszyny i pojazdy na stoiskachduża powierzchnia dla dużych eksponatów Firmy prezentujące maszyny rolnicze, pojazdy specjalistyczne, samochody czy też wielkogabarytowe urządzenia dla potrzeb różnych gałęzi przemysłu potrzebują nie tylko dużej powierzchni wystawowej i odpowiedniej oprawy wizualnej, ale także zapewnienia swobodnego dostępu do eksponatów oraz specjalistycznych przyłą- czy. Zazwyczaj największą część stoiska zajmują produkty.
 • 29. SCM Group – światowy lider w branży maszyn do obróbki drewna - obok wyjątkowego stoiska MASZYNY I POJAZDY NA STOISKACH I SCM GROUPuruchomił w pełni funkcjonującą linię produkcyjną.
 • 30. MASZYNY I POJAZDY NA STOISKACH I HEIZTECHNIK Aż 100 m2 potrzebowała firma Heiztechnik, aby wyeksponować szeroką gamę swoich kotłów. Dzięki ujednoliceniu kolorystyki udało się uzyskać niezwykle spójny efekt końcowy.
 • 31. Do prezentacji pojazdów przydają się różnego rodzaju podesty i podwyższenia. MASZYNY I POJAZDY NA STOISKACH I CASE IH
 • 32. Międzynarodowe tel.: +48 61 869 23 33Targi faks: +48 61 869 29 63Poznańskie

Related Documents