Як створити презентацію онлайн сервісом Prezi.com
1. Реєстрація на сервісі Prezi.com
Запустіть веб-браузер і в адресному р...
Facebook — авторизуйтесь в ньому і надайте дозвіл на
використання сервісу, а якщо звичайну реєстрацію — заповніть
всі поля...
Explore — тут знаходяться приклади готових презентацій,
створених іншими користувачами сервісу.
3. Створення презентації
Д...
Відкриється нова вкладка браузеру, в якій нам запропонують
обрати шаблон презентації. Обираємо той, який припав до душі
та...
записи, зображення, відео, схеми, фрейми, зміни кольору та типу
шрифту. Також присутня можливість малювати, за допомогою
в...
На лівій панелі розташований список елементів,
натиснувши на кожен з них — можна перейти до його
редагування. Тут також мо...
Коли презентація буде готовою, нею можна буде поділитись з
іншими. Для того, щоб отримати публічне посилання, варто
натисн...
of 7

як створити презентацію онлайн сервісом Prezi

Published on: Mar 4, 2016


Transcripts - як створити презентацію онлайн сервісом Prezi

  • 1. Як створити презентацію онлайн сервісом Prezi.com 1. Реєстрація на сервісі Prezi.com Запустіть веб-браузер і в адресному рядочку введіть адресу https://prezi.com. Для того, що скористатись можливостями цього онлайн сервісу, потрібно в ньому зареєструватись. Для цього перейдіть на його головну сторінку та натисніть на кнопку Sign Up. Окрім реєстрації можливий також варіант входу з використанням свого аккаунту на фейсбуці. Для цього є кнопка Sign Up із логотипом соціальної мережі. Якщо Ви вирішили не використовувати фейсбук і зареєструватись, то наступним, що Ви побачите — буде сторінка з тарифними планами. Сервіс Prezi.com є умовно безкоштовним і пропонує три варіанти його використання. Якщо Ви обрали
  • 2. Facebook — авторизуйтесь в ньому і надайте дозвіл на використання сервісу, а якщо звичайну реєстрацію — заповніть всі поля та натисніть відповідну кнопку. 2. Можливості онлайн сервісу Prezi.com Після авторизації Вам продемонструють всі основні можливості сервісу у вигляді короткого посібника із чотирьох кроків. При бажанні його можна переглянути або ж відразу закрити. Сайт онлайн сервісу Prezi.com складається із трьох основних вкладок. Перша вкладка Your prezis — тут можна почати створювати новупрезентацію, або переглядати вже готові. Також їх можна доопрацьовувати, редагувати та видаляти. Друга вкладка Learn & Support — навчання та підтримка: як зареєструватись, почати створювати презентацію онлайн — все це демонструється покроково на відео.
  • 3. Explore — тут знаходяться приклади готових презентацій, створених іншими користувачами сервісу. 3. Створення презентації Для того, щоб почати створювати свою презентацію потрібно повернутись на першу вкладку Your prezis та натиснути на New prezi.
  • 4. Відкриється нова вкладка браузеру, в якій нам запропонують обрати шаблон презентації. Обираємо той, який припав до душі та тиснемо Use template. Також можна запустити порожню презентацію. Для цього потрібно натиснути на Start blank prezi. Наступним кроком буде наповнення презентації. У вікні редактору, який відкрився, потрібно внести зміни в шаблон. У верхній частині розміщена панель, на якій можна додати нові
  • 5. записи, зображення, відео, схеми, фрейми, зміни кольору та типу шрифту. Також присутня можливість малювати, за допомогою вбудованої кисті. Презентація розміщується на одному листі і всі її елементи взаємопов'язані між собою. Тут немає окремих слайдів і переходів між ними, як в PowerPoint. При додаванні об'єктів в презентацію, їх потрібно поєднувати між собою по черзі, як би Ви хотіли, щоб відбувався перехід між ними при демонстрації. Для того, щоб переглянути схему переходів, варто двічі клацнути по першому, або останньому з них. На шаблоні вони розташовані таким чином:
  • 6. На лівій панелі розташований список елементів, натиснувши на кожен з них — можна перейти до його редагування. Тут також можна додавати, або вилучати елементи та зв'язки між ними. Всі зміни, які Ви вносите в свою презентацію автоматично зберігаються. Для примусового зберігання можна натиснути на кнопку з дискетою, що розташована у лівому верхньому куті редактора. Поруч з нею також є кнопки відміни останніх змін та попереднього перегляду презентації.
  • 7. Коли презентація буде готовою, нею можна буде поділитись з іншими. Для того, щоб отримати публічне посилання, варто натиснути на кнопку Share та обрати пункт Present Remotely. Відкриється вікно, де і буде посилання на презентацію. В тому самому меню можна також розширити презентацію через фейсбук або скачати PDF версію. За умовами безкоштовного тарифного плану, всі Ваші презентації є публічними. Це означає, що всі бажаючі можуть їх переглядати на сайті сервісу.

Related Documents