Kotajny PR to działalność o charakterze 360 stopni,
która oferuje swoim Klientom rozwiązania na rzecz
rozwoju marki poprze...
Po pierwsze:
Doradzimy jak sprawić, by zamierzone względem promocji cele zostały
zrealizowane. Dobierzemy odpowiednie narz...
Dlaczego warto inwestować w działania PR?
1. Odpowiednia komunikacja to możliwość realizacji założonych celów
2. Działania...
Co do tej pory zrobiliśmy dla naszych Klientów
(wybrane przykłady):
„Przedsiębiorcza kobieta” to projekt realizowany na sk...
W tym:
• Uszczegółowienie grupy docelowej
• Nakreślenie obszarów komunikacji względem grup odbiorców
• Docelowy wizerunek ...
Dla Rehabilitacji św. Łukasza- ośrodka wyspecjalizowanego w
rehabilitacji ortopedycznej z siedzibą w Bielsku- Białej
przep...
 Nawiązaliśmy relacje ze znanymi sportowcami, którzy po trudnych
kontuzjach odbyli rehabilitację w ośrodku. Będąc bardzo ...
Konsultacja
artykułu
(rozkładówka) w
magazynie Twój
Styl, wydanie
czerwiec 2014.
Notatka PR w magazynie
URODA, podanie adresu
strony internetowej,
zamieszczenie zdjęcia gwiazdy
Middleton.
AMO-ITALIA, to kompendium wiedzy dla wszystkich zainteresowanych tematyką
Włoch, tworzone z prawdziwą miłością do podróży!...
Dla serwisu przygotowaliśmy głównie działania z zakresu e-pr. Klikając w wybrane publikacje
nastąpi przekierowanie na stro...
Salon fryzjerski HAIR STUDIO CREATIVO pod patronatem Macieja
Maniewskiego: stworzony z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Dz...
Dziękujemy za uwagę!
Jesteśmy na: www.kotajnypr.pl
Więcej?
kotajnypr@kotajnypr.pl
T.:506 079 168 EMILIA
791 160 374 RAFAŁ
Prezentacja działań KOTAJNY PR
Prezentacja działań KOTAJNY PR
Prezentacja działań KOTAJNY PR
Prezentacja działań KOTAJNY PR
Prezentacja działań KOTAJNY PR
Prezentacja działań KOTAJNY PR
Prezentacja działań KOTAJNY PR
of 20

Prezentacja działań KOTAJNY PR

KOTAJNY PR to projekt działający na rynku od niespełna roku. Mimo to, odnosimy istotne sukcesy i wciąż się doskonalimy. Chcielibyśmy zaprezentować wybrane działania komunikacyjne zrealizowane na rzecz naszych Klientów, które przeprowadziliśmy w ostatnich miesiacach.
Published on: Mar 6, 2016
Published in: Marketing      


Transcripts - Prezentacja działań KOTAJNY PR

 • 1. Kotajny PR to działalność o charakterze 360 stopni, która oferuje swoim Klientom rozwiązania na rzecz rozwoju marki poprzez jej promocję za pośrednictwem mediów. Tajny kot to taki, o którym przypuszcza się że jest, ale tak naprawdę nie wiadomo czy jest naprawdę, czy go nie ma. Zabawne, bo dobry PR też na tym polega! Jak zatem stworzyć takiego kota?
 • 2. Po pierwsze: Doradzimy jak sprawić, by zamierzone względem promocji cele zostały zrealizowane. Dobierzemy odpowiednie narzędzia PR i zoptymalizujemy możliwości komunikacji z otoczeniem. Po drugie: Realnie ocenimy jakiego wsparcia potrzebuje. Jesteśmy w stanie określić to poprzez indywidualne rozmowy z Klientem. Poświęcamy czas i uwagę najbardziej wymagającym graczom na rynku. Po trzecie: Nasze cele to cele Klienta. Pragniemy z jak największą starannością i precyzją każdorazowo wydobyć czasem naprawdę głęboko drzemiący potencjał.
 • 3. Dlaczego warto inwestować w działania PR? 1. Odpowiednia komunikacja to możliwość realizacji założonych celów 2. Działania PR sprawiają, że stajemy się widoczni i rozpoznawalni 3. W warunkach silnej konkurencji rynkowej to m.in. dobry wizerunek może wpłynąć na decyzję o zakupie produktu/usługi 4. Profesjonalnie zaplanowane działania Public Relations, które mogą trafić do szerokiej grupy docelowej, nie wymagają w porównaniu z reklamą wysokich nakładów finansowych i często bywają o wiele bardziej skuteczne 5. Obecnie liczy się dotarcie do konkretnego grona odbiorców z odpowiednim przekazem 6. Konsumenci stają się coraz to sprytniejsi i wymagający, poszukują wartościowych informacji na temat firm, produktów, usług.
 • 4. Co do tej pory zrobiliśmy dla naszych Klientów (wybrane przykłady): „Przedsiębiorcza kobieta” to projekt realizowany na skalę ogólnopolską. Innowacyjny pomysł stworzony dla kobiet pragnących się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz czerpać inspirację w dziedzinie biznesu. Dla tego projektu opracowaliśmy strategię działań PR, dokument zawierał m.in.: cele wdrożenia strategii PR.
 • 5. W tym: • Uszczegółowienie grupy docelowej • Nakreślenie obszarów komunikacji względem grup odbiorców • Docelowy wizerunek projektu i jego atrybuty • Kanały dotarcia (jakie media wykorzystane zostaną podczas realizacji działań komunikacyjnych) • Działania Public Relations podzieliliśmy na działania związane z produktem (szkolenia, spotkania, konferencje) jak i organizacją.
 • 6. Dla Rehabilitacji św. Łukasza- ośrodka wyspecjalizowanego w rehabilitacji ortopedycznej z siedzibą w Bielsku- Białej przeprowadziliśmy szeroką kampanię PR. Opracowaliśmy informacje prasowe, które dystrybuowane były w mediach lokalnych jak i w mediach o zasięgu ogólnopolskim (PRASA/INTERNET).
 • 7.  Nawiązaliśmy relacje ze znanymi sportowcami, którzy po trudnych kontuzjach odbyli rehabilitację w ośrodku. Będąc bardzo zadowolonymi z poziomu świadczonych usług zgodzili się na współpracę.  Przeprowadziliśmy wywiady, w których sportowcy polecali Rehabilitację św. Łukasza, jako godną zaufania placówkę: m.in.: • Szymon Godziek (dyscyplina Freestyle MTB ): bit.ly/1tAW0Cb, • Piotr Mieszczak (paralotniowy mistrz polski 2012): bit.ly/1n3dE0x  Opracowaliśmy szereg merytorycznych artykułów, które ukazały się w popularnych serwisach internetowych, np.:  bit.ly/1tAX0WH  bit.ly/1koOnxN  bit.ly/RWK2q4  bit.ly/1wSwVqE
 • 8. Konsultacja artykułu (rozkładówka) w magazynie Twój Styl, wydanie czerwiec 2014.
 • 9. Notatka PR w magazynie URODA, podanie adresu strony internetowej, zamieszczenie zdjęcia gwiazdy Middleton.
 • 10. AMO-ITALIA, to kompendium wiedzy dla wszystkich zainteresowanych tematyką Włoch, tworzone z prawdziwą miłością do podróży! Swoją pasją zaraża ludzi ciekawych świata! Tych, którzy chcą podróżować za jak najmniejszy koszt oraz tych, którzy chcą jeździć, ale nie wiedzą gdzie, tych, którzy się boją i tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że chcą. Współpraca z Klientem objęła projekt w całości: serwis www.amo-italia.pl jak również blog: www.italiamia.blog.pl.
 • 11. Dla serwisu przygotowaliśmy głównie działania z zakresu e-pr. Klikając w wybrane publikacje nastąpi przekierowanie na stronę internetową
 • 12. Salon fryzjerski HAIR STUDIO CREATIVO pod patronatem Macieja Maniewskiego: stworzony z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Dzięki stylistom mającym wieloletnie doświadczenie we fryzjerstwie, miejsce to okazuje się prawdziwą oazą talentu, profesjonalizmu i komfortu. A my: • Wspieraliśmy studio w organizacji sesji fotograficznej, • Opracowaliśmy projekt zaproszeń na metamorfozę wykorzystywany w konkursach na łamach mediów jak i wysyłany do dziennikarek z działów URODA, ogólnopolskich tytułów prasowych. • Prowadziliśmy działania w zakresie PR PRASA/INTERNET.
 • 13. Dziękujemy za uwagę! Jesteśmy na: www.kotajnypr.pl Więcej? kotajnypr@kotajnypr.pl T.:506 079 168 EMILIA 791 160 374 RAFAŁ

Related Documents