 Психологічна підтримка - це один з найважливіших чинників, що
визначають успішність Вашої дитини під час складання ЗНО.
...
 Інший шлях - навчити підлітка справлятися з
різними завданнями, створивши у нього установку:
«Ти можеш це зробити!».
 Щ...
Існують слова, які особливо
підтримують дітей, наприклад:
«Знаючи тебе, я упевнений, що
ти все зробиш добре», «Ти знаєш
це...
 приділіть дитині увагу (цікавтеся її
настроєм, станом здоров'я,
проявляйте турботу до її потреб);
 забезпечте Вашій дит...
 ранкова зарядка, спорт, прогулянки не повинні бути виключеними із
щоденного графіка під час підготовки до тестів;
 звер...
 залиште для дитини на період тестування
мінімальний перелік домашніх обов'язків,
дайте їй зрозуміти, що оберігаєте її;
...
 придбайте різноманітні тренінгові матеріали з тестування ( збірники
тестів);
 велике значення має щоденне тренування ди...
 намагайтеся виражати упевненість в силах, не лякайте провалом. Не
переживайте за кількість балів, які дитина отримає піс...
Володійте собою!
Починайте з себе!
Навчіть цьому свою дитину!
Успіхів Вам!
Poradi batkam
of 10

Poradi batkam

Поради психолога учням «Поради щодо підготовки до ЗНО»
Published on: Mar 4, 2016
Published in: Education      


Transcripts - Poradi batkam

  • 1.  Психологічна підтримка - це один з найважливіших чинників, що визначають успішність Вашої дитини під час складання ЗНО.  Справжня підтримка повинна ґрунтуватися на підкресленні здібностей та позитивних сторін дитини.  Підтримувати свою дитину - значить вірити в неї. Підтримка заснована на вірі в природжену здатність особи долати життєві труднощі за підтримки тих, кого вона вважає значущими для себе.  Дорослі мають нагоду продемонструвати дитині своє задоволення від її досягнень або зусиль.
  • 2.  Інший шлях - навчити підлітка справлятися з різними завданнями, створивши у нього установку: «Ти можеш це зробити!».  Щоб продемонструвати свою віру в дитину, батьки повинні мати мужність і бажання зробити наступне:  забути про минулі невдачі своєї дитини;  допомогти дитині знайти впевненість у тому, що вона може впоратися із тим чи іншим завданням;  пам'ятати про минулі успіхи і згадувати їх, а не помилки.
  • 3. Існують слова, які особливо підтримують дітей, наприклад: «Знаючи тебе, я упевнений, що ти все зробиш добре», «Ти знаєш це дуже добре» тощо. Підтримувати можна також за допомогою дотиків, сумісних дій тощо.
  • 4.  приділіть дитині увагу (цікавтеся її настроєм, станом здоров'я, проявляйте турботу до її потреб);  забезпечте Вашій дитині місце для роботи, прослідкуйте, щоб ніхто із домашніх їй не заважав;  контролюйте режим підготовки випускника, не допускайте перевантажень, пояснюйте, що обов’язково необхідно робити перерви, змінювати види занять.
  • 5.  ранкова зарядка, спорт, прогулянки не повинні бути виключеними із щоденного графіка під час підготовки до тестів;  зверніть увагу на харчування дитини:  поживна і різноманітна їжа забезпечить збалансований комплекс вітамінів;  риба, сир, горіхи, курага тощо стимулюють роботу головного мозку.  не зловживайте солодощами і борошняними виробами.
  • 6.  залиште для дитини на період тестування мінімальний перелік домашніх обов'язків, дайте їй зрозуміти, що оберігаєте її;  допоможіть дитині розподілити час підготовки відповідно до певних тем;  дуже важливо для дитини навчитися робити певні схематичні нотатки, візуально впорядковувати матеріал;  основні формули, положення можна виписати на аркушики і повісити у різних куточках вашого дому.
  • 7.  придбайте різноманітні тренінгові матеріали з тестування ( збірники тестів);  велике значення має щоденне тренування дитини, практичне опрацювання тестів;  учіть дитину правильно орієнтуватися у часі, правильно розподіляти свій час;  виражайте готовність допомогти і допомагайте в різних питаннях підготовки;  розповідайте про свій досвід складання іспитів, коли це доречно.  розкажіть, що ви відчували перед іспитами. Водночас не видавайте свого хвилювання перед днем складання тестів, бо Ви переносите тим самим своє хвилювання на дитину.
  • 8.  намагайтеся виражати упевненість в силах, не лякайте провалом. Не переживайте за кількість балів, які дитина отримає після тестування. Дитина повинна знати, що кількість балів не завжди остаточний і кінцевий вимір її можливостей;  дайте дитині напередодні тестування можливість повноцінно відпочити і добре виспатися. І пам'ятайте: найголовніше понизити напругу і тривожність дитини і забезпечити відповідні умови для занять. Вірте у свою дитину, її здібності, знання. Дайте їй відчути, що Ви її любите, розумієте і підтримаєте у будь-якій ситуації.
  • 9. Володійте собою! Починайте з себе! Навчіть цьому свою дитину! Успіхів Вам!